Hanas studio

Masáže Brno

Biorezonance

Biorezonanční + nelineární systémové testování patologických zátěží organismu.Sensitiv_IMAGO[1]

Každý živý organismus, ale i neživý materiál produkuje frekvence, které jsou citlivými biorezonančními přístroji měřitelné.

Sensitiv Imago 530 představuje absolutní špičku v biorezonanci. Tento přístroj byl schválen jako Medical Device Class II A (od roku 2013 všechny Medical Device Class I ztratily možnost být použity ve zdravotnictví), a na rozdíl od jiných na trhu dostupných přístrojů, které se tváří jako biorezonance a obsahují maximálně 60 trigerových senzorů (jednosměrné senzory, které navíc chytají informace z okolí), Prostřednictvím přístroje Sensitiv Imago 530 můžeme nejen biorezonančně a NLS, ale zároveň i biologickou impedancí, pracovat ne s virtuálním, ale konkrétním klientem. Přístroj obsahuje 530 SBA snímačů, 12.000 kvazisenzorů (nezbytné pro rozlišení frekvencí klienta, terapeuta a okolí) a jeho přesnost je 96%.

Sensitiv Imago 530 dostal prestižní ocenění ZLATOU MEDAILI za nejlepší medicínský diagnostický přístroj v roce 2009 v Plovdivu na mezinárodní technické konferenci. Tento přístroj lze použít jako základ pro seriózní vědecké práce.

Na testování přístrojem Senzitiv Imago 530 doporučuji své klienty k odbornému terapeutovi, který má mnoholeté zkušenosti.

 

Translate »