Hanas studio

Masáže Brno

Elektroherbalismus

Elektroherbalismus je nadčasová revoluční metoda

v neinvazivním odstraňování všech biologických zátěží.

O parazitech už bylo psáno mnohé. I v naší praxi docházíme k tomu, že parazité  a další patogeny jsou příčinou různých nemocí.

Plasmový generátor představuje Rifeho metodu a metodu Huldy Clarkové a umožňuje zasáhnout cílové patogenem zasažené buňky bez poškození okolní tkáně. Tato metoda je absolutně bez vedlejších následků a je opravdovou revolucí v odstraňování patogenních zátěží z organismu. Membrány lidských buněk jsou sto tisíc krát odolnější vůči napětí a elektromagnetickým vlnám než membrány patogenních mikroorganismů a proto je použití těchto přístrojů pro lidský organismus zcela neškodné.

Plasma_Generator_Rife_system_1Hz_900_kHz

 

 

 

 

 

 

 

 

Jiné frekvenční generátory nedovolují zasáhnout patogeny v kostech a ve střevním obsahu. 

 

Plazmový generátor české konstrukce od společnosti Z-technology s.r.o. pracuje naprosto přesně, bez zkreslení výstupních impulsů od 5Hz až do 900kHz.

Patří na první místo ve světě. Jde zatím o nejdokonalejší přístroj tohoto druhu, který je v současné době k dispozici.

Tyto naturopatické metody v žádném případě nenahrazují lékařské vyšetření nebo testy, ale jsou jejich vynikajícím doplňkem.

Popis naší práce si poslechněte zde, kde hovoří paní Mgr. Kateřina Konrádová, se kterou velmi úzce spolupracujeme. Shlédněte video ze setkání Naturopatů s veřejností v Praze, 28.11.2013:

http://www.youtube.com/watch?v=7CU435pnH88

Translate »