Hanas studio

Masáže Brno

RUŠ

Metoda RUŠ
Jednoduchá, praktická, logická a věcná metoda pro řešení a odstranění skutečných příčin aktuálních problémů současného člověka. Je mnohem rychlejší a má širší záběr než jiné, poměrně rozšířené metody terapie.

Zcela se zbavíte řady svých potíží během relativně velmi krátké doby, navíc s trvalým efektem.
Pod vedením terapeuta se klient zaměřuje na vyhledání a odstranění negativních vzorců (přesvědčení, bloků), tedy toho, co člověku způsobuje nepříjemné pocity, problémy, starosti, bolesti – toho, co mu brání žít šťastně.

Metodu vyvinul Karel Nejedlý. Bližší informace na: www.metodarus.cz

Řeší se:

Vaše osobní problémy. Ty se dají odstranit zcela a navždy.
Během terapie dojde k uvědomění, pochopení, poznání souvislostí.
Touto metodou také napravujeme chod věcí tak, aby došlo k nápravě. Klient si vyřeší aktuální krizi včetně vztahové nebo finanční.

Dají se odstranit jakékoli fobie, strachy, obavy, úzkosti, lítost, smutky, deprese, stres, vztek, nenávist, hněv, žárlivost, závist, prožitý šok, pocit samoty, nelásky, odloučení, marnosti, zbytečnosti.

Mizí syndrom vyhoření, strach ze smrti, strach z utrpení, anorexie, bulimie, alergie, migrény, traumata z rozvodu, rozchodu, potratu, úmrtí blízkého člověka i milované bytosti
Zároveň touto metodou vyřešíme i zdravotní problémy, které klienta zatěžují. Ty obvyklé, označené jako diagnóza, i ty, které se údajně řešit nedají.
OBJEVÍME A VYŘEŠÍME SKUTEČNÉ PŘÍČINY současných potíží.

Pomůžeme každému, kdo je rozhodnut vyřešit své problémy.

Výsledek:

Šťastný a naplněný život. Emoční svoboda. Hluboký vnitřní mír. Harmonické vztahy.  Život je úspěšný bez neustálého úsilí.
Zvýšená odolnost vůči stresu.
Porozumění sobě i ostatním.

Tyto terapie pro Hanas studio vykonává paní Mgr. Věra Pakostová, certifikovaná terapeutka metody RUŠ, (ve svých prostorách na jiné adrese). Objednávky na telefonním čísle 776 278 175.

 

Translate »